Tillbaka till samtliga rapporter

Fallet träd gerdskastigen

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 16:07, onsdag 12 februari 2020

Skickades till Alingsås kommun, 2 minuter senare

Ett träd har fallit i stormen över stigen. Cyklister och barnvagnar kommer inte förbi.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 17:30, onsdag 11 mars 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 08:06, tisdag 8 september 2020

  • Statusuppdatering

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Alingsås kommun (Alingsås kommun) 08:06, tisdag 8 september 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.