Tillbaka till samtliga rapporter

Släckta lampor på nyrenoverad bollplan

Rapporterat av iOS i kategorin Lekplatser av Kristoffer Alpsjö, 18:43, måndag 10 februari 2020

Skickades till Stockholm, 2 minuter senare

Varför är lamporna släckta? Barnen leker här i den varma vintern, men i mörkret. Varför är det mörkt?

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kommunen tiger still...

    Postat av Kristoffer Alpsjö 11:22, tisdag 10 mars 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Inte ett knyst från kommunen...

    Postat av Kristoffer Alpsjö 20:47, onsdag 8 april 2020

  • Inte ett knyst från kommunen...

    Postat av Kristoffer Alpsjö 23:47, onsdag 6 maj 2020

  • Ingen kontakt från kommunen

    Postat av Kristoffer Alpsjö 20:27, torsdag 4 juni 2020

  • “Ingen kontakt från kommunen”

    Postat av Kristoffer Alpsjö 10:29, fredag 3 juli 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • ““Ingen kontakt från kommunen””

    Postat av Kristoffer Alpsjö 11:29, måndag 3 augusti 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?