Tillbaka till samtliga rapporter

Nerblåst träd

Rapporterat av Android i kategorin Park/Grönyta av Carina Andersson, 08:22, måndag 10 februari 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Nerblåst träd. Farlig för barn vid roten

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Området hör till Alebyggen, ärendet är översänt till dem för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:43, måndag 10 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?