Tillbaka till samtliga rapporter

Glaskross övercykelbana och gräsmatta

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 21:12, torsdag 6 februari 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Krossat glas ifrån cykelbana belysning, bra om man tar bort så fort så möjligt innan djurskadar sig på det

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Skepplanda Vägförening för åtgärd. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:22, fredag 7 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?