Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning 7233 lyser ej

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 05:41, torsdag 6 februari 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Gatubelysning 7233 lyser ej

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Vår entreprenör kommer att åtgärda detta i samband med rondering som pågår i februari. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:44, torsdag 6 februari 2020

  • Hej, Felet är nu åtgärdat. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:50, måndag

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?