Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning slocknat

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 05:58, fredag 31 januari 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Ca 2v. har denna gatubelysning varit trasig.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Skurups kommun 07:22, måndag 23 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?