Tillbaka till samtliga rapporter

Stampat jordgolv med hål i

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana av Sara ahlström, 22:16, onsdag 29 januari 2020

Skickades till Stockholm, 4 minuter senare

Precis utanför stadions t bane uppgång är det stora hål i gc som gärna fylls med vatten. Många av cyklister och gångtrafikanter får zick zacka mellan pölarna. Åtgärda gärna till plan mark och bättre avrinning.

Stor ansamling vatten även utanför foodtrucken Falafel

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?