Tillbaka till samtliga rapporter

Stolpar utan ljus

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:55, onsdag 29 januari 2020

Skickades till Lysekils kommun, 5 minuter senare

Hela Tornvägen/ Dalskogsleden Ner mot Mariedalskolan Inget gatuljus

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 18:48, onsdag 26 februari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.