Tillbaka till samtliga rapporter

Stora delar av lokalkörbanan i nödinge är släckt. Även bort mot klädkällaren varför? Är ju inte så bra. Vem vågar gå där i mörkret. Busshållplatser likaså.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:00, tisdag 28 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Mörkt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är anmält sedan tidigare. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Finns redan

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:55, onsdag 29 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?