Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen fungerar ej

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 07:36, tisdag 28 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Gatubelysningen nedanför Trollevik fungerar ej sedan åtminstone igår morse. Det är även svart i busshållplatserna.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El för åtgärd. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:32, tisdag 28 januari 2020

  • Felet är åtgärdat. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:33, måndag 3 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?