Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning runt rondellen lyser ej

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 06:00, tisdag 28 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Detta gäller runt rondellen och hela vägen fram till korsning vid blomsterriket. Var samma problem idår.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är översänt till Ale El. Vi inväntar återkoppling. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:28, tisdag 28 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?