Tillbaka till samtliga rapporter

Krossat glas

Rapporterat i kategori Vägar (Riksvägar/Trafikverket) av Ulrica, 10:42, måndag 27 januari 2020

Skickades till Trafikverket, 1 timme, 37 minuter senare

Krossat glas på gång/cykelvägen. Mittemot tappen/rest Grönnäs innan man kan köra över 45:an

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Nedskräpning’ till ‘Vägar (Riksvägar/Trafikverket)’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:15, måndag 27 januari 2020

  • Tack för anmälan.

    Detta är Trafikverkets ansvar så vi skickar det vidare dit.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:15, måndag 27 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?