Tillbaka till samtliga rapporter

Två lampor vid övergångsstället är sönder.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 16:01, måndag 27 januari 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Två gatulampor på varsin sida om övergångstället är sönder sedan en vecka tillbaka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • En gatulampa är fixad men den andra lampan vid övergångstället är fortfarande sönder.

    Postat anonymt 18:30, tisdag 25 februari 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:19, måndag 23 mars 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.