Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 14:41, söndag 26 januari 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Lampa slocknat mellan fastighet 12 och 14.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 18:42, söndag 23 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?