Tillbaka till samtliga rapporter

Hundbajspåsar slut

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 21:16, lördag 25 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Behöver påfyllning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, tack för informationen och vi komme ratt fylla på under dagen.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:11, måndag 27 januari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.