Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysning sönder

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:18, fredag 24 januari 2020

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Lampan sönder

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:18, måndag 23 mars 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.