Tillbaka till samtliga rapporter

Lampan som ska lysa upp övergångsstället lyser väldigt svagt.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:54, tors 23 januari 2020

Skickades till Forshaga kommun, 1 minut senare

Tidigare har det varit bättre ljus, nu är det svårt att se om någon är på väg över.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Klart

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:51, mån 22 juni 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.