Tillbaka till samtliga rapporter

Gatulampan vid husets infart lyser endast fåtal kvällar och nätter

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 06:21, torsdag 23 januari 2020

Skickades till Skurups kommun, 3 minuter senare

Se rubrik

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:17, måndag 23 mars 2020

  • Dessa bilar står här dygnet runt ,vakten lyser alltid med sin frånvaro, bara i centrum patrullerar dom för dom har fått besked att det är prio på det. Men vi på vår gårdsgata är väl lika värda? Känns lite som vi inte finns och parkerar man på Nettos gamla parkering får man böter låter inte logiskt tycker jag. Hoppas på att ni åtgärdar detta snaraste. Mvh Rose-Marie på kvarteret Karl

    Postat anonymt 11:34, måndag 30 mars 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.