Tillbaka till samtliga rapporter

Hela parkeringen är full av förmultnade löv och annan gegga. Även allmänt dålig avrinning med många vattenpölar som man kliver i när man kliver ur bilen.

Anonym rapport i kategori Nedskräpning och renhållning, 21:24, onsdag 22 januari 2020

Skickades till Sollentuna, mindre än en minut senare

Allmän städning samt åtgärda avrinning/brunnar

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?