Tillbaka till samtliga rapporter

Flertal lampor trasiga

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Jasmin, 08:48, onsdag 22 januari 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Flertal lampor trasiga på gångbanan upp mot gångbron från väderilsgatans hållplats.. Otryggt att gå i mörkret tyvärr vart så i flera månader.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:54, onsdag 19 februari 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:10, torsdag 19 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?