Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 19:35, tisdag 21 januari 2020

Skickades till Kumla, 5 minuter senare

Trasig belysning i cykelvägskors.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?