Tillbaka till samtliga rapporter

Övergångsställe ut funktion. Ingen omdirigering

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 20:06, torsdag 16 januari 2020

Skickades till Stockholm, 4 minuter senare

Lidingövägen har under en längre tid varit under ombyggnation. Men nu på sistone så har omvägledningen av cyklister och gångtrafikanter varit bristfällig. Det grävs även hål i gc som inte märks ut med reflexer eller något hinder.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fast lyset är ur synk med billyset

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:22, torsdag 13 februari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.