Tillbaka till samtliga rapporter

Glassplitter på cykelvägen

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 13:59, torsdag 16 januari 2020

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Glassplitter

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 14:23, torsdag 13 februari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?