Tillbaka till samtliga rapporter

Träd som fallit

Rapporterat av Android i kategorin Träd och buskage, anonymt 07:24, onsdag 15 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Träd som blåst ner under natten och blockerar g&c banan!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Ärendet är meddelat vägföreningen som kommer att åtgärda det. Ärendet sätts som löst. Hälsningar kontaktcenter.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:44, onsdag 15 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?