Tillbaka till samtliga rapporter

2 Gatlyktor trasiga

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 23:13, tisdag 14 januari 2020

Skickades till Österåker, 2 minuter senare

Två gatlyktor på Rödbosundsvägen 36-40 är trasiga.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 18:37, onsdag 12 februari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.