Tillbaka till samtliga rapporter

Nedskräpning och skadegörelse

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning, anonymt 20:42, tisdag 14 januari 2020

Skickades till Söderhamns kommun, 3 minuter senare

Glas på marken, skräp på marken, sönderslagen skylt och graffiti :(

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?