Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och renhållning, anonymt 17:20, tisdag 14 januari 2020

Skickades till Sollentuna, 5 minuter senare

Mycket skräp längs vägen. Hedemoravägen mittemot återvinning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Under senare tid har nedskräpningen ökat enormt i kommunen.

    Postat anonymt 13:22, onsdag 12 februari 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Ditt ärende är avslutat

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Sollentuna (Sollentuna kommun) 00:00, söndag 12 juli 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?