Tillbaka till samtliga rapporter

Skräp

Rapporterat av iOS i kategorin Nedskräpning och renhållning, anonymt 17:20, tisdag 14 januari 2020

Skickades till Sollentuna, 5 minuter senare

Mycket skräp längs vägen. Hedemoravägen mittemot återvinning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?