Tillbaka till samtliga rapporter

Överfull papperskorg

Anonym rapport i kategori Avfall och återvinning, 20:40, söndag 12 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Har varit full sen nyår, nu börjar det trilla ut skräp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:19, måndag 13 januari 2020

  • Hej! Är det kommunens p-korg ser vi till att den blir tömd.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:44, måndag 13 januari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.