Tillbaka till samtliga rapporter

Sopkärl vid grusväg

Anonym rapport i kategori Övrigt, 11:44, söndag 12 januari 2020

Skickades till Lysekils kommun, mindre än en minut senare

.......ligger vid grusvägen mellan brukshundsklubben o Gullm.baden

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?