Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt nerkörd

Rapporterat av iOS i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 21:08, lördag 11 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Skylten för förbjuden infart till busshållplatsen när man kommer från samhället har blivit nerkörd. Hela stolpen ligger ner.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ale kommun skall kolla på detta Tack för att du skickade in ärendet

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 06:50, måndag 13 januari 2020

  • Hej, denna fixades samma dag och stort tack för att ni rapporterade in detta.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Ale kommun (Tobbe Engström) 07:49, måndag 27 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?