Tillbaka till samtliga rapporter

Skräpigt på FTI 4, Bohus

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 11:20, onsdag 8 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Ssia

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för din anmälan. Återvinningsstationerna sköts av FTIAB. Vid alla återvinningsstationer ska det finnas en information om vart man anmäler skräp/fulla behållare. Din anmälan är översänd till dem. Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 08:47, torsdag 9 januari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.