Tillbaka till samtliga rapporter

Moped problem

Rapporterat av Android i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 12:36, måndag 6 januari 2020

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Istället för att mopeder använder svängen vid grinden kör dom över gräset och förstör gräsmattan därför bör en vit gris till placeras ut,

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?