Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning trasig

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 18:07, lördag 4 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Lampan har varit sönder länge

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:32, tisdag 7 januari 2020

  • Lampan är utbytt hälsar Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:39, fredag 7 februari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.