Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt påkörd

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Darko Santrac, 10:11, fredag 3 januari 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 4 minuter senare

Någon har kört på skylten som markerar en vägangränsare eller trottoar i mitten av vägbana. De som aldrig kör de på kvällen kommer förr eller senare att köra på väggrenen. Skylten marker vilken sida av vägen man ska hålla sig på. Åker man ut dit så ser man skylten som ligger vikt ner på vägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Ser att skylten blev fixad men igår när jag körde förbi så har den körts ner igen. Vet ej om den har sågats ner avsiktlikt eller körts på. Kan ni ta en ny titt?

    Mvh

    Postat av Darko Santrac 08:33, måndag 13 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?