Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 18:05, torsdag 2 januari 2020

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Armatur som inte lyser, finns fler på Garnvindeskolan som inte fungerar!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:13, fredag 3 januari 2020

  • Ansvarig enhet är medvetna om anmälan. Ärendet avslutas.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:23, måndag 27 januari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.