Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i gatan

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 16:13, torsdag 2 januari 2020

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Har varit såna här hål i många år. Även på angränsande Sommergatan. Vore fint att äntligen få dem fixade ordentligt. Kanske hela gatan behöver läggas om istället för att bara lappa.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fick snabbt svar av kommunen. De ska fixa den angränsande gatan i vår så då kanske vår också kommer med.

    Postat anonymt 16:37, torsdag 30 januari 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?