Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 19:23, mån 30 december 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

2 stolpar ur funktion (4 lampor) längst gångbanan! 1st blinkare

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:50, torsdag 2 januari 2020

  • Fortfarande öppen, via enkät, 20:53, måndag 27 januari 2020

  • Hej Ale El har bytt ut de trasiga lamporna 2020-02-04.

    Hälsningar Kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:36, fredag 7 februari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.