Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlykta ur funktion

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 00:48, mån 30 december 2019

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

En gatlykta (LED) är ur funktion utmed stigen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till Ale El.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:58, mån 30 december 2019

  • En lampa på gångvägen utmed SURTE förskola ur funktion!!!

    Postat anonymt 19:06, tisdag 7 januari 2020

  • Ale El åtgärdar detta vid nästa rondering vilket sker om tre veckor ungefär.

    Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 09:00, onsdag 8 januari 2020

  • Hej Belysningen är åtgärdad 2020-02-03. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:42, fredag 7 februari 2020

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.