Tillbaka till samtliga rapporter

Träd som skymmer belysning

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta av Kristian Jonasson Sand, 23:10, lör 28 december 2019

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Tall/träd som skymmer belysning, skapar otrygg miljö....!

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Kategori ändrat från ‘Gatubelysning’ till ‘Park/Grönyta’

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:38, mån 30 december 2019

  • Tack för anmälan.

    Ärendet överförs till berörd enhet.

    Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 12:39, mån 30 december 2019

  • Insändare vill skicka påminnelse om detta.

    Han menar att det skapar en otrygg miljö.

    Häslningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:19, måndag 30 mars 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?