Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatlykta, lyser inte. Mitt emot Ljungs grill

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 22:21, tis 24 december 2019

Skickades till Skurups kommun, 4 minuter senare

Lampan slocknat i gatlyktan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 17:51, torsdag 23 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?