Tillbaka till samtliga rapporter

Hål i gatan

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 13:43, mån 23 december 2019

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

Stort och djupt hål i asfalten, finns flera mindre skador i området men en är så stor och djup att skador på fordon kan uppstå.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, vi kontrollerar och åtgärdar skadan med kallasfalt och/eller grus under dagen.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:59, fre 27 december 2019

  • Det större hålet är nu åtgärdat.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Postat anonymt 14:56, fre 27 december 2019

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.