Tillbaka till samtliga rapporter

Flera stolpar utan ljus

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 17:16, fre 20 december 2019

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Med tanke på rådjurstråken vid ,på Dalskogsleden,behövs ljus Även skyltar för "varning för vilt" Tack

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, Vi tar och kontrollerar belysningsstolparna och åtgärdar ev fel under dagen. Gällande varningsskyltar för vilt så vidarebefordras frågeställningen till Lysekil kommuns trafikingenjör för ställningstagande/handläggning.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 08:08, fre 27 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?