Tillbaka till samtliga rapporter

Två släckta gatlyktor

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:04, sön 15 december 2019

Skickades till Lysekils kommun, 1 minut senare

De två gatlyktor som finns närmast vårt hus på Tornvägen 15 är släckta.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för er anmälan, ärendet är vidarebefordrat till driftansvarig för vidare hantering. Normalhanteringen utav sådana här fel är att ljusbortfall som utgör en säkerhetsrisk åtgärdas omedelbart och att bortfall av fem lampor eller mer i rad åtgärdas snarast möjligt.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:41, mån 16 december 2019

  • Felet är nu åtgärdat.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 11:58, mån 16 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?