Tillbaka till samtliga rapporter

Glas/"ruta"kross

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 11:17, sön 15 december 2019

Skickades till Lysekils kommun, 3 minuter senare

Glas utefter gångväg Ser ut komma fr någpn bil/traktor ruta(?)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din uppdatering, problemet åtgärdades under gårdagen.

    //Johan LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:36, mån 16 december 2019

  • Fortfarande öppen, via enkät, 11:30, söndag 12 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?