Tillbaka till samtliga rapporter

”Ljusbollen” har slutat lysa..

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 21:18, fre 13 december 2019

Skickades till Skurups kommun, 1 minut senare

Den fina ljusbollen lyser inte längre men gatlampan fungerar..

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 21:22, fredag 10 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?