Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning har slocknat

Rapporterat i kategori Park av Anette Niklasson, 10:16, ons 11 december 2019

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Julbelysningen på höger träd har slocknat

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, ärendet är vidarebefordrat till ansvarig på Lysekils kommun för åtgärd.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:52, mån 16 december 2019

  • Felet är nu åtgärdat, tack för din anmälan.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 13:44, tis 17 december 2019

  • Det högra trädet har ej lyst över huvudtaget så det är fortfarande ej fixat. Nu är ju detta julbelysning, men kablarna kanske ska ses över och fixas så att båda träden lyser nästa år? 😊

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat av Anette Niklasson 08:54, fredag 10 januari 2020
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Hej, Ärendet är åter skickat till ansvarig på Lysekils kommun för vidare åtgärd.

    //Johan - LEVA i Lysekil AB

    Tillstånd ändrat till: Utreds

    Postat av Lysekils kommun (LEVA i Lysekil AB) 09:15, fredag 10 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?