Tillbaka till samtliga rapporter

Skylt har blåst ned vid hörnet av Old house

Rapporterat i kategori Vägmärken och skyltar av Anette Niklasson, 08:48, ons 11 december 2019

Skickades till Lysekils kommun, 2 minuter senare

Ligger på marken

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan, skylten märktes ut som ett hinder i förra veckan och åtgärdades strax därefter.

    //Johan - LEVA i Lysekil

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:54, mån 16 december 2019

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?