Tillbaka till samtliga rapporter

Rinner mycket vatten på gångbana

Anonym rapport i kategori Gång- och cykelbana, 08:45, ons 11 december 2019

Skickades till Lysekils kommun, 4 minuter senare

Ingen bra kombination med vatten o löv på gångväg upp till vattentornet i LL Fryser det så är det farligt gå här

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 09:11, onsdag 8 januari 2020

  • ....

    Postat anonymt 12:22, söndag 12 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?