Tillbaka till samtliga rapporter

Ett cirka 50 cm stort hål i gatan 20 cm djup, väster om infarten till återvinningsstation och väster om Preem.

Anonym rapport i kategori Vägar (Övriga), 17:38, mån 9 december 2019

Skickades till Skurups kommun, 2 minuter senare

Det har lagats tidigare men har gått upp igen. Problemet verkar ha funnits i flera år nu.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:53, fredag 10 januari 2020

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?